Copyright PETR SPILKA - Velkoformátový fototisk
Webdesign Petr Spilka 30.4.2012
Ceníky
Ceník tisku 
Ceník je sestaven podle typu použitého papíru a jeho velikostí. Pro určení ceny tisku jiných formátů, než je uvedeno v tabulce je rozhodující nejbližší vyšší standardizovaný rozměr papíru. To znamená, že pro vytištění předlohy o rozměru například 25 cm x 20 cm je nutné v ceníku hledat cenu za formát A4 a podobně

Velikosti jednotlivých druhů papíru podle ISO 216, DIN 476 si můžete prohlédnout na tomto obrázku.

Specializujeme se na tisk velkých fotografických formátů, ale je u nás možné tisknout i barevné předlohy s nízkými náklady do formátu A4. Nejsme ovšem zavedení na tisk vysokých objemů tohoto charakteru.
Nad rámec výše uvedených cen může být po dohodě účtován poplatek za dodatečnou úpravu a kalibraci předlohy ve výši 60 Kč. Při úpravách většího rozsahu je pak účtována sazba 250 Kč/hodina.
Ceník laminace 

Ceny lamiance je počítána 160 Kč/m2 laminované plochy u lesklé folie s UV ochranou o tlošťce 100 micronů . Cena folií bez UV filtru je nižší a záleží na druhu požadované fólie. Naopak při použití fólií se strukturovanými povrchy nebo speciálními optickými efekty se cena pohybuje výše. Na tyto nestandardní folie vám uděláme cenovou nabídku dle poptávky.  
Ceník rámování 

Ceny rámování s podlepením laminací nebo zasklením vám rádi vypočteme přímo na konkrétní poptávku přičemž si můžete v našem vzorníku vybrat z více než stovky barev a tvarů hliníkových profilů. Orientačně jsou níže uvedeny ceny rychlorámů typových rozměrech a barvách. POZOR jedná se o rychlorám, do kterého si klient sám vkládá fotografii bez podlepení.